UMYM5-0800-0300
Omron Automation and Safety
Producto No:
UMYM5-0800-0300
Descripción:
SAFETY MAT 800X300MM
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 11.81" (300.0mm)
Package Bulk
Width 31.50" (800.0mm)