UMYM5-0900-0750
Omron Automation and Safety
Producto No:
UMYM5-0900-0750
Descripción:
SAFETY MAT 900X750MM
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 29.50" (750.0mm)
Package Bulk
Width 35.43" (900.0mm)