UMYM5-1100-0600
Omron Automation and Safety
Producto No:
UMYM5-1100-0600
Descripción:
SAFETY MAT 1100X600MM
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 23.62" (600.0mm)
Package Bulk
Width 43.30" (1100.0mm)