UNR311100L
Panasonic Electronic Components
Producto No:
UNR311100L
Paquete:
SSSMini3-F1
Descripción:
TRANS PREBIAS PNP 100MW SSSMINI3
Guía del usuario
Frequency - Transition 80 MHz
Current - Collector (Ic) (Max) 100 mA
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Resistor - Base (R1) 10 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 50 V
Supplier Device Package SSSMini3-F1
Series -
Transistor Type PNP - Pre-Biased
Package / Case SOT-723
Power - Max 100 mW
Mfr Panasonic Electronic Components
Resistor - Emitter Base (R2) 10 kOhms
Current - Collector Cutoff (Max) 500nA
Package Tape & Reel (TR)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 35 @ 5mA, 10V