UP050CH111J-B-BZ
Taiyo Yuden
Producto No:
UP050CH111J-B-BZ
Fabricante:
Taiyo Yuden
Descripción:
CAP CER 110PF 50V C0H AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient C0H
Product Status Obsolete
Ratings -
Series -
Package / Case Axial
Thickness (Max) -
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 110 pF