UP050CH510J-B-BZ
Taiyo Yuden
Producto No:
UP050CH510J-B-BZ
Descripción:
CAP CER 51PF 50V C0H AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient C0H
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 51 pF