UP050RH3R9K-KEC
Taiyo Yuden
Producto No:
UP050RH3R9K-KEC
Descripción:
CAP CER 3.9PF 50V R2H AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient R2H
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 3.9 pF