UP1B-3R3-R
Eaton - Electronics Division
Producto No:
UP1B-3R3-R
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 2.9A 42.8MOHM SM
En stock : 662
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 42.8mOhm Max
Inductance 3.3 µH