Hogar / Memory / UPD44325092BF5-E40-FQ1-A
minImg
UPD44325092BF5-E40-FQ1-A
Renesas Electronics America Inc
Producto No:
UPD44325092BF5-E40-FQ1-A
Paquete:
165-FBGA (15x17)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
IC SRAM 36MBIT PAR 165FBGA
En stock : 445
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 250 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 4M x 9
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-FBGA (15x17)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 4ns
Memory Size 36Mbit
Package / Case 165-FBGA
Technology SRAM - Synchronous, QDR II
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V