Tycon Systems Inc.
Producto No:
UPSTL12/24-100-600
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
UPSPRO 600W 1200VA, 12/24VDC 20A
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Applications | General Purpose, Industrial Control |
| Form | Chassis Mount |
| Output Connector | - |
| Approval Agency | CE, UL |
| Input Connector | - |
| Size / Dimension | 24.114" L x 24.114" W (612.50mm x 612.50mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | UPSPro® STL |
| Type | Standby (No Regulation) |
| Power - Rated | 600W |
| AC Outlets | - |
| Cord Length | - |
| Backup Time - Max Load | - |
| Voltage - Output | 12V, 24V |
| Mfr | Tycon Systems Inc. |
| Height | 17.543" (445.60mm) |
| Package | Box |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120VAC, 240VAC |
| Base Product Number | UPSTL12 |