Hogar / USB Cables / UR050-001-24-10
minImg
UR050-001-24-10
Tripp Lite
Producto No:
UR050-001-24-10
Fabricante:
Tripp Lite
Descripción:
CBL USB2.0 A PLUG-MCR B PLUG 1'
Guía del usuario
Series -
Specifications USB 2.0
Configuration A Male to Micro B Male
Length 1.00' (304.8mm)
Color Black
Mfr Tripp Lite
Transfer Rate 480Mbps
Features Data Transfer and Charge, Reversible
Shielding -
Package Bulk
Product Status Obsolete
Wire Gauge 24 AWG, 28 AWG