Hogar / Ferrite Cores / UR37/26/18-3C90
minImg
UR37/26/18-3C90
Ferroxcube
Producto No:
UR37/26/18-3C90
Fabricante:
Ferroxcube
Paquete:
UR 37 x 26 x 18
Descripción:
FERRITE CORE UR 3C90
Guía del usuario
Tolerance -
Material 3C90
Core Type UR
Product Status Active
Supplier Device Package UR 37 x 26 x 18
Series -
Length 1.457" (37.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 1.012" (25.70mm)
Package Bulk
Width 0.709" (18.00mm)