URG2012L-331-L-T05
Susumu
Producto No:
URG2012L-331-L-T05
Fabricante:
Susumu
Paquete:
0805
Descripción:
RES SMD 330 OHM 0.01% 1/10W 0805
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 Ohms
Series URG
Power (Watts) 0.1W, 1/10W