Hogar / Through Hole Resistors / USF370-9.99M-0.1%-5PPM
minImg
USF370-9.99M-0.1%-5PPM
Caddock Electronics Inc.
Producto No:
USF370-9.99M-0.1%-5PPM
Descripción:
RES 9.99M OHM 0.1% 3/4W RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.520" (13.21mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 1.500" L x 0.075" W (38.10mm x 1.91mm)
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 9.99 MOhms
Series USF
Power (Watts) 0.75W, 3/4W