Hogar / NTC Thermistors / USUR1000-302J-06
minImg
USUR1000-302J-06
Littelfuse Inc.
Producto No:
USUR1000-302J-06
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
THERM NTC 3KOHM 3892K RING LUG
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
B0/50 3892K
Resistance Tolerance ±5%
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 3.00" (76.20mm)
Series USUR
Resistance in Ohms @ 25°C 3k
Package / Case Ring Lug
Power - Max 20 mW