UT4-12-30-F2
Laird Thermal Systems, Inc.
Producto No:
UT4-12-30-F2
Descripción:
THERMOELECT
Guía del usuario
Operating Temperature -
Voltage - Max 14.4 V
Delta Tmax @ Th 68°C @ 25°C
Qmax @ Th 12.0W @ 25°C
Current - Max 3.9 A
Size / Dimension Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Product Status Obsolete
Number of Stages 1
Series UltraTEC™
Mfr Laird Thermal Systems, Inc.
Features Lead Wires
Height 3.20mm