Nichicon
Producto No:
UWX1A330MCL1GB
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.342
$0.342
10
$0.2318
$2.318
50
$0.15447
$7.7235
100
$0.13129
$13.129
500
$0.092701
$46.3505
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.213" (5.40mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 41 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Last Time Buy |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UWX |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 61.5 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |