Delta Electronics/Industrial Automation
Producto No:
VFD45AMS43AFSAA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VFD-MS300, 30HP 22KW 480V 45A HD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1107.415
$1107.415
5
$1087.6417
$5438.2085
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Current - Output | 45A |
| Voltage - Load | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MS300 |
| Type | Module |
| Wattage - Load | 22000 W |
| For Use With/Related Products | MS300 Series |
| Voltage - Supply | 460VAC |
| Motor Type | AC Motor |
| Mfr | Delta Electronics/Industrial Automation |
| Features | - |
| Package | Box |
| Interface | USB, RS-485 |
| Number of Motors | 4 |
| Control / Drive Type | Variable Frequency Drive (VFD) |
| Base Product Number | VFD45A |