CTS-Frequency Controls
Producto No:
VFJA1491C-100.000M-10.000M
Fabricante:
Paquete:
SMD
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CLOCK GENERATOR SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SMD |
| PLL | - |
| Series | - |
| Type | Clock Generator, Jitter Attenuator |
| Package / Case | 6-SMD Module, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 3.45V |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 200MHz |