Hogar / Ceramic Capacitors / VJ1206V105ZXXTW1BC
minImg
VJ1206V105ZXXTW1BC
Vishay Vitramon
Producto No:
VJ1206V105ZXXTW1BC
Descripción:
CAP CER 1UF 25V Y5V 1206
En stock : 839
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ratings -
Series VJ W1BC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.041" (1.05mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 1 µF