VJ1808A220JCXAT
Vishay Vitramon
Producto No:
VJ1808A220JCXAT
Descripción:
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 1808
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Obsolete
Ratings -
Series VJ Non-Magnetic, Reflow
Package / Case 1808 (4520 Metric)
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 22 pF