VJ1812A220JCRAJ
Vishay Vitramon
Producto No:
VJ1812A220JCRAJ
Fabricante:
Vishay Vitramon
Descripción:
CAP CER 22PF 1.5KV C0G/NP0 1812
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1500V (1.5kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Obsolete
Ratings -
Series VJ Non-Magnetic, Reflow
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 22 pF