VJ1825A330KBBAT4X
Vishay Vitramon
Producto No:
VJ1825A330KBBAT4X
Descripción:
CAP CER 33PF 100V NP0 1825
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.183" L x 0.252" W (4.65mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 33 pF