VJ2220A391KBLAT4X
Vishay Vitramon
Producto No:
VJ2220A391KBLAT4X
Descripción:
CAP CER 390PF 630V NP0 2220
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.226" L x 0.200" W (5.74mm x 5.08mm)
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 390 pF