ebm-papst Inc.
Producto No:
VM.ECI6340BK1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
STANDARD MOTOR 4000 RPM 24V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$351.6805
$351.6805
5
$345.3953
$1726.9765
10
$339.1158
$3391.158
25
$334.0922
$8352.305
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | 94.88 / 670 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Diameter - Shaft | 0.236" (6.00mm) |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | - |
| Encoder Type | - |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Round - 2.480" Dia (63.00mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | 1.929" (49.00mm) |
| Length - Shaft and Bearing | 0.787" (20.00mm) |
| RPM | 4000 RPM |
| Function | Standard |
| Series | ECI |
| Type | DC Motor |
| Power - Rated | - |
| Motor Type | Brushless (BLDC) |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gear Reduction Ratio | - |
| Base Product Number | VM.ECI |