VS1RP5CV10Q-78298
Banner Engineering Corporation
Producto No:
VS1RP5CV10Q-78298
Descripción:
VS1RP5CV10Q-78298 3PIN PICO THD
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Ingress Protection NEMA 3 IEC, IP54
Response Time 1ms
Sensing Distance 0.394" (10mm)
Output Configuration PNP - Dark-ON
Sensing Method Convergent
Light Source Red (630nm)
Product Status Active
Connection Method Connector
Series VS1
Voltage - Supply 10V ~ 30V