VTC210-151L-RC
Allied Components International
Producto No:
VTC210-151L-RC
Descripción:
150H 15% VRT MOUNT TOROIDAL CHOK
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.860" Dia x 0.450" L (21.84mm x 11.43mm)
Product Status Active
Ratings -
DC Resistance (DCR) 62mOhm Max
Inductance 150 µH