Hogar / Motors - AC, DC / VZ43FC1B5640005L
minImg
VZ43FC1B5640005L
Vybronics Inc
Producto No:
VZ43FC1B5640005L
Fabricante:
Vybronics Inc
Descripción:
VIBRATION ERM MTR 9000 RPM 1.3V
En stock : 71380
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Torque - Rated (oz-in / mNm) -
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Diameter - Shaft -
Termination Style J Lead
Approval Agency -
Encoder Type -
Voltage - Rated 1.3VDC
Size / Dimension Rectangular - 0.177" x 0.169" (4.50mm x 4.30mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing -
Length - Shaft and Bearing 0.217" (5.50mm)