Hogar / Coaxial Cables (RF) / W100-KM1KM1-24INCH
minImg
W100-KM1KM1-24INCH
WITHWAVE CO LTD
Producto No:
W100-KM1KM1-24INCH
Fabricante:
WITHWAVE CO LTD
Descripción:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 24"
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 165°C
Cable Type 3.60mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.92mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector 2.92mm Plug
Product Status Active
Series W1
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr WITHWAVE CO LTD
1st Contact Gender Male
Style 2.92mm to 2.92mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz