WITHWAVE CO LTD
Producto No:
W102-SM1SM1-2M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 6.6'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$210.045
$210.045
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | 5.10mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | SMA Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Gray |
| 2nd Connector | SMA Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | W1 |
| Length | 78.7" (2.0m) 6.6' |
| Mfr | WITHWAVE CO LTD |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMA to SMA |
| Features | - |
| Package | Case |
| Frequency - Max | 26.5 GHz |