Hogar / Boxes / W16-31-31B
minImg
W16-31-31B
Vector Electronics
Producto No:
W16-31-31B
Fabricante:
Vector Electronics
Descripción:
CASE ALUM UNPAINTED 3.1"LX1.6"W
Guía del usuario
Area (L x W) 4.96in² (32.0cm²)
Color Unpainted
Material Metal, Aluminum
Size / Dimension 3.100" L x 1.600" W (78.74mm x 40.64mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings -
Design Cover Included
Thickness -
Series -
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Container Type Case
Mfr Vector Electronics
Features Card Guides
Height 3.100" (78.74mm)