Hogar / AC Fans / W1G130-AA25-01
minImg
W1G130-AA25-01
ebm-papst Inc.
Producto No:
W1G130-AA25-01
Fabricante:
ebm-papst Inc.
Descripción:
FAN 220VAC 220CFM 130MM
En stock : 75
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Current Rating (Amps) 0.190A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 3200 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame Polypropylene (PP)
Features -
Width 58.00mm
Operating Temperature -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C)
Static Pressure 0.363 in H2O (90.5 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CCC, CSA, EAC, UL, VDE
Termination -
Size / Dimension Round - 151mm Dia
Weight 1.7 lbs (771.1 g)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced
Series W1G130
Power (Watts) 24.00W