Hogar / Coaxial Cables (RF) / W205-2M12M1-48INCH
minImg
W205-2M12M1-48INCH
WITHWAVE CO LTD
Producto No:
W205-2M12M1-48INCH
Fabricante:
WITHWAVE CO LTD
Descripción:
CBL ASSY 2.4MM PLUG TO PLUG 4'
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 165°C
Cable Type 2.40mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.4mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector 2.4mm Plug
Product Status Active
Series W2
Length 48.0" (1.2m) 4.0'
Mfr WITHWAVE CO LTD
1st Contact Gender Male
Style 2.4mm to 2.4mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 50 GHz