W3280-10SG-524
Conxall/Switchcraft
Producto No:
W3280-10SG-524
Descripción:
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 0.240" ~ 0.270" (6.10mm ~ 6.86mm)
Backshell Material, Plating Thermoplastic
Insert Material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600V