Lumex Opto/Components Inc.
Producto No:
W48-2-RB-N-BK-B
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PBS 12MM SPST 0.1A 48V MAINTAIN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.728
$9.728
10
$8.76185
$87.6185
25
$8.39458
$209.8645
50
$7.98171
$399.0855
100
$7.66061
$766.061
250
$7.201874
$1800.4685
500
$6.651406
$3325.703
1000
$6.422048
$6422.048
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Wire Leads |
| Actuator Type | Round, Button, Domed |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 13.42mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10mA (AC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W48 |
| Type | Standard |
| Switch Function | Off-On |
| Voltage Rating - AC | 12 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |