W5280-11SG-330
Conxall/Switchcraft
Producto No:
W5280-11SG-330
Descripción:
CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 0.300" ~ 0.320" (7.62mm ~ 8.13mm)
Backshell Material, Plating Thermoplastic
Insert Material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600V