Nuvoton Technology Corporation
Producto No:
W681310R
Fabricante:
Paquete:
20-SSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC VOICEBAND CODEC 3V 1CH 20SSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.25V |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 1 |
| Data Interface | PCM Audio Interface |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Sigma Delta | No |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Series | - |
| Type | PCM |
| Package / Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Mfr | Nuvoton Technology Corporation |
| Package | Tube |
| Resolution (Bits) | 8 b |