Nuvoton Technology Corporation
Producto No:
W681360RG
Fabricante:
Paquete:
20-SSOP
Lote:
-
Descripción:
IC VOICEBAND CODEC 3V 1CH 20SSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.2965
$3.2965
10
$2.9621
$29.621
25
$2.80022
$70.0055
100
$2.426775
$242.6775
250
$2.302344
$575.586
500
$2.06587
$1032.935
1000
$1.7423
$1742.3
2500
$1.655185
$4137.9625
5000
$1.59296
$7964.8
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.25V |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 1 |
| Data Interface | PCM Audio Interface |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Sigma Delta | No |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Series | - |
| Type | PCM |
| Package / Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Mfr | Nuvoton Technology Corporation |
| Package | Tube |
| Resolution (Bits) | 13 b |
| Base Product Number | W681360 |