Nuvoton Technology Corporation
Producto No:
W83L761G
Fabricante:
Paquete:
SOT-23-5
Lote:
-
Descripción:
IC MONITOR H/W SOT-23-5
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 125°C |
| Sensing Temperature | -20°C ~ 120°C |
| Output Type | SPI |
| Topology | ADC, Register Bank |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | - |
| Function | Hardware Monitor |
| Accuracy | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Sensor Type | Internal |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Output Fan | No |
| Mfr | Nuvoton Technology Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Alarm | No |
| Base Product Number | W83L761 |