Ohmite
Producto No:
WA-T264-101E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HEATSINK W/CLIP FOR TO-264
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.774
$2.774
10
$2.698
$26.98
25
$2.62504
$65.626
50
$2.47931
$123.9655
100
$2.333485
$233.3485
250
$2.18766
$546.915
500
$2.114738
$1057.369
1000
$1.895972
$1895.972
5000
$1.859511
$9297.555
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.630" (16.00mm) |
| Series | W |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 8.00°C/W @ 500 LFM |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 1.260" (32.00mm) |
| Mfr | Ohmite |
| Thermal Resistance @ Natural | 11.00°C/W |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Box |
| Attachment Method | Clip and PC Pin |
| Width | 0.921" (23.40mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 1.0W @ 20°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-264 |