WB1008T22NSJ
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
WB1008T22NSJ
Paquete:
1008
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
WW IND 1008 22NH 5%
En stock : 16000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2000
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 55 @ 350MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.110" L x 0.079" W (2.79mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 22 nH
Series WB
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.4GHz