WCL2520-330-R
Eaton - Electronics Division
Producto No:
WCL2520-330-R
Descripción:
FIXED IND 33UH 85MA 4.8 OHM SMD
En stock : 1885
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 85 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.8Ohm Max
Inductance 33 µH
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 8MHz