Eaton - Electronics Division
Producto No:
WCLA2520V1-220-R
Fabricante:
Paquete:
1008
Lote:
-
Descripción:
CHIP IND 22.0UH 0.26A SMT 2 PAD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.2584
$2.584
25
$0.2261
$5.6525
50
$0.1938
$9.69
100
$0.17765
$17.765
250
$0.1615
$40.375
500
$0.15181
$75.905
1000
$0.11629
$116.29
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 2.52 MHz |
| Q @ Freq | 12 @ 2.52MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 260 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.115" L x 0.098" W (2.92mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1008 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 1.96Ohm Max |
| Inductance | 22 µH |
| Series | WCLA2520V1 |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | 1008 (2520 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 18MHz |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |