WD-B25X80NWH
c3controls
Producto No:
WD-B25X80NWH
Fabricante:
c3controls
Descripción:
WIRE DUCT SLOT 2PC ADH SCR 6.75'
Guía del usuario
Wire Duct Type Slotted (Raceway), 2 Piece
Color White
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Mounting Type Adhesive, Screw
Product Status Active
Series WD
Length 6.75' (2.06m)
Mfr c3controls
Features -
Height 3.150" (80.00mm)
Package Box
Width 0.980" (24.89mm)