Hogar / Ceramic Capacitors / WF165380WQ75236BJ1
minImg
WF165380WQ75236BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
WF165380WQ75236BJ1
Descripción:
CAP CER 7500PF 22.5KV SCREW
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 13.228" (336.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 22500V (22.5kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.693" Dia (170.00mm)
Capacitance 7500 pF