Hogar / Coaxial Cables (RF) / W.FL-2LPHF-04TA1C-A-42.5E
minImg
W.FL-2LPHF-04TA1C-A-42.5E
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
W.FL-2LPHF-04TA1C-A-42.5E
Descripción:
CBL ASSY W.FL PLUG-PLUG 1.673"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector W.FL Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color White
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector W.FL Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL
Length 1.673" (42.50mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style W.FL to W.FL
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz