Hogar / Coaxial Cables (RF) / W.FL-LPGHF-062N2D-A-120
minImg
W.FL-LPGHF-062N2D-A-120
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
W.FL-LPGHF-062N2D-A-120
Descripción:
CBL ASSY W.FL PLUG 4.724"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.95mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender -
1st Connector W.FL Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Cable (Round)
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type -
Series W.FL
Length 4.724" (120.00mm)
1st Connector Mounting Feature -
Style W.FL to Cable
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz