Hogar / Coaxial Cables (RF) / W.FL2-2LP-04N2-AC-58.5MT
minImg
W.FL2-2LP-04N2-AC-58.5MT
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
W.FL2-2LP-04N2-AC-58.5MT
Descripción:
CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 2.303"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series W.FL2
Length 2.303" (58.50mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style W.FL2 to W.FL2
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz