WG732HTTE121K
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
WG732HTTE121K
Paquete:
1020
Descripción:
RES 120 OHM 10% 1.5W 2010
En stock : 257
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1020
Ratings AEC-Q200
Resistance 120 Ohms
Series WG73
Power (Watts) 1.5W