WG732HTTE150M
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
WG732HTTE150M
Paquete:
2010
Descripción:
RES 15 OHM 20% 1.5W 2010
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 15 Ohms
Series WG73
Power (Watts) 1.5W